Main menu

W Dworzysku PRL po świdnicku na rozpoczęcie maja

Długi weekend majowy, w tym roku nie tak długi jakbyśmy chcieli, Wydawnictwo spędziło w Dworzysku.

Zapowiadaliśmy i zapraszaliśmy na wieczór kabaretowy z Cezarym Pazurą oraz Piotrem Bałtroczykiem do Szczawna-Zdrój, a precyzyjniej rzecz ujmując do Dworzyska. Sami również wybraliśmy ten sposób na spędzenie majówki. Nasz album  „PRL po świdnicku” szczególnie zainteresował Cezarego Pazurę.

IMG_7212

Mimo pogody, bo chłód doskwierał, wszyscy licznie przybyli bawili się doskonale. Skeczom, żartom w rozgrzaniu publiczności w sukurs przyszło wyśmienite menu zapewnione przez Restaurację Babinicz w szczawieńskim Dworzysku.

IMG_7209

Wieczór kabaretowy to jedynie fragment oferty, jaką Dworzysko zapewniło na pierwsze trzy dni maja. Położony w malowniczym miejscu kompleks – na Dworzysko składają się: pokoje gościnne w Dworze Idy, gdzie znajduje się kawiarnia; Restauracja Babinicz oraz stadnina koni – jest doskonałym miejscem na organizowanie imprez rodzinnych i festynów. Od 1 do 3 maja w Dworzysku całe rodziny kosztowały smakołyków z grilla, najmłodszych absorbowały rozmaite atrakcje, chociaż pokaz iluzjonisty był, mówić dosłownie, najbardziej magiczny. Nie można pominąć okolicy Dworzyska, miejsca idealnego do spacerów i jazdy konno.

W Dworzysku nabraliśmy przekonania, że nasza kolejna publikacja powinna opowiadać właśnie o takich miejscach….